JAKICH PRODUKTÓW SZUKACIE? 7

CZĘSTO ODBIERAMY TELEFONY OD WAS Z WASZYMI SUGESTIAMI, CO CHCIELIBYŚCIE U NAS KUPIĆ. DLATEGO ZACHĘCAMY WAS DO PISANIA JAKICH PRODUKTÓW OCZEKIWALIBYŚCIE W NASZYM SKLEPIE. MOŻE JEST COS, CZEGO SZUKACIE OD DŁUŻSZEGO CZASU A NIE MOŻECIE TEGO ZDOBYĆ? CUDÓW NIE OBIECUJEMY, ALE MOŻE UDA SIĘ COŚ ZROBIĆ, ABY SPROWADZIĆ DO SKLEPU NOWE PRODUKTY, KTÓE SPEŁNIĄ WASZE OCZEKIWANIA? 

Komentarze do wpisu (7)

28 marca 2021

Kiedy wróci konserwa Udo z Kurczaka?

29 marca 2021

Dzień dobry, mamy duży problem z tą konserwą, czekamy na nią właściwie od stycznia tego roku i ciągle jej nie ma. Dzisiaj (29 marca 2021 r. ) dostaliśmy informację, że za około 2 tygodnie powinna być już dostępna. Oby obietnice dostawcy się spełniły. Pozdrawiamy!

30 marca 2021

Osobiście marzę o książce, ewentualnie pdf, o ziołach i dokładnych przepisach na słoiki jak zrobić krok po kroku (herbatki, syropy, grzyby, mięso, warzywa itd).

15 kwietnia 2021

Czy w sklepie będzie dostępna maczeta którą pan Adolf podczas jednego ze swoich filmów pokazywał ?

19 kwietnia 2021

Niestety, póki co nie planujemy oferować maczet, ale być może w przyszłości rozszerzymy naszą ofertę o jakieś "scyzoryki" - przecież świętokrzyskie jest z tego znane :-) Pozdrawiamy!

14 maja 2021

Dzień dobry chciałam zapytać czy jesteście w stanie sprzedawać takie urządzenie do robienia srebra koloidalnego? Na filmiku niestety mało widać jak dokładnie ma być zrobione ale pewnie i tak ją miałabym z tym problemy. Dziękuję.

16 czerwca 2021

Dzień dobry, niestety nie mamy takich maszynek, ale być może uda nam się je sprowadzić. Pozdrawiamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl